SosyoFun nedir, nasıl kullanılır?

SosyoFun, 2016'dan beri aktif olarak Bireysel & Kurumsal sosyal medya erişim ve etkileşim hizmetleri sunar. Sahip olduğu tam otomatik sistem sayesinde, sadece birkaç dakikada SosyoFun'a kayıt olabilir ve hesabınıza bakiye ekleyerek başta İnstagram, TikTok, YouTube olmak üzere 15'ten fazla farklı sosyal medya platformu için 500'den fazla erişim & etkileşim servisini 7/24 sipariş verebilirsiniz. 

Takipçi, beğeni alırken şifre istenir mi? Hesabım kapanır mı?

SosyoFun kesinlikle yapacağınız hiçbir işlem için hesaplarınızın şifresini istemez, hesaba erişim talep etmez. Takipçi, Beğeni, İzlenme, Erişim, Etkileşim servislerimizin tamamı sadece kullanıcı adınız veya ilgili gönderinin bağlantısını girmek yeterli olacaktır. Hesabınıza herhangi bir erişim elde edilmeyeceğinden, sosyal medya platformları tarafından hesabınızda sıra dışı hareket algılanmaz ve bu sayede hesaplarınız kapatılmaz. 

Ben de birilerinin gönderilerini beğenip, takip edecek miyim?

Hayır, sizler özel servisler satın almaktasınız. SosyoFun sistemi "Karşılıklı Takip, Karşılıklı Beğeni" mantığına dayalı bir sistem değildir. Bu nedenle, herhangi bir servis satın aldığınızda sizlerin hesapları da farklı kullanıcılara takip etme, gönderilerini beğenme gibi etkileşimlerde bulunmaz. 

Siparişlerim ne kadar sürede gelir? Gecikme yaşanır mı?

Siparişleriniz, SosyoFun'a bakiye ekleyip sipariş verdiğiniz andan itibaren otomatik olarak sunucuya gönderilir ve işleme alınır. Çoğu serviste gönderim süresi ilk dakikalardan itibaren başlasa da bazı servisler için gönderim başlama süresi minimum 1 saattir. Bu tür bilgileri servis açıklamalarında bulabilirsiniz. Olası gecikme durumlarında Destek ekibimizden siparişiniz hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Siparişlerinizin ortalama başlama süresi 1 dakika - 72 saattir.

SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Mavi Tik Hizmeti Nedir?

Mavi tik hizmeti; adınıza, sayfanıza, markanıza, içeriklerinize, şirketinize, mağazanıza, kurumsal kimliğinize özel olarak yapılacak Reklam, Tanıtım, PR Çalışmalarını içerir. Tanıtmak istediğiniz konuyu veya ismi netleştirdikten sonra, nasıl bir tanıtım yapmak istediğiniz gibi detayları Reklam & Tanıtım ekibimiz ile görüşerek sizlere özel tanıtım yazısı yazılmasını sağlayabilirsiniz. Sonraki aşamada, gerek Türkiye'nin gerek dünyanın önde gelen haber siteleri ve TV Kanalları dahil 250'den fazla tanıtım kanalında tanıtımınız yapılır. 
Bu tanıtım ve reklam çalışmaları sonucunda, sosyal medya hesaplarınızı doğrulamanız oldukça kolaylaşır. Örneğin İnstagram'da mavi tik başvurusu yapabilir, Twitter'da Mavi Rozet sahibi olabilirsiniz. Örnek tanıtım listemize https://www.sosyofun.com/tanitim-satin-al.html alanından göz atabilir ve 0850 308 3568 WhatsApp Kurumsal Destek & Sipariş Hattı'na yazarak bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.